راهنمای ثبت نام اینترنتی بیستمین کنگره بین المللی تازه های قلب و عروق


به گزارش روابط عمومی انجمن آتروسکلروز ایران، مزیدی دبیر اجرایی بیستمین کنگره اعلام کرد :

 ثبت نام بیستمین کنگره بین المللی تازه های قلب و عروق هم اکنون از طریق سیستم نرم افزاری اینترنتی و با امکان پرداخت آنلاین از طریق کارتهای بانکی شبکه شتاب در دسترس پزشکان و پرستاران محترم می باشد. شایان ذکر است افرادی که قبل از برگزاری کنگره ، حداکثر تا تاریخ 15 شهریور ماه 97 موفق به ثبت نام از طریق سامانه اینترنتی شوند، در زمان برگزاری کنگره به سهولت می توانند از طریق سیستم های صدور کارت مکانیزه ، نسبت به دریافت کارت خود اقدام نمایند . در سیستم صدور کارت مکانیزه ، شرکت کنندگان محترم  قادر خواهند بود با وارد کردن شماره کارت ملی خود ، کارت کنگره را دریافت نمایند و همچنین عزیزانی که موفق به ثبت نام قبل از برگزاری کنگره نشده اند، می توانند بصورت حضوری در زمان کنگره، مراحل ثبت نام خود را تکمیل نموده و از امتیاز باز آموزی این کنگره بهره مند شوند .

از پزشکان و پرستاران علاقمند به حضور در بیستمین کنگره خواهشمند است جهت ثبت نام به وب سایت انجمن آترواسکلروز ایران با آدرس  www.congress.iranathero.ir بخش ثبت نام مراجعه فرمایند.

 

***  بیستمین کنگره بین المللی تازه های قلب وعروق با حضور محققان و متخصصان داخلی و خارجی در تاریخ  20 لغایت 23 شهریور درسالن همایش های برج میلاد برگزار می شود.

 علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر با دبیرخانه انجمن به شماره 22387706 _021 تماس حاصل فرمایند.