اخبار

بیستمین کنگره بین المللی تازه های قلب و عروق

20-23 شهریور ماه 97 در سالن همایش بین المللی برج میلاد برگزار شد.

Iran Athero Telegram
صفحه اصلی > همایش ها > ششمین همایش همایش قلب و فناوری هایی نوین > راهنمایی ثبت نام  
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 967
 بازدید امروز : 555
 کل بازدید : 1775648
 بازدیدکنندگان آنلاين : 5

 

مراحل ثبت نام در کنگره

 

۱- ابتدا بر روی کلید "ورود جهت ثبت نام" کلیک نمایید.


-
01

۲- سپس در صفحه بعد، کد ملی خود را وارد نموده و کلید " ثبت کد ملی" را بفشارید:

02

در صورتی که قبلا در سایت ثبت نام کرده باشید، بعد از کلیک بر روی کلید "ثبت کد ملی" ، شماره شناسنامه شما پرسیده خواهد شد. با وارد کردن آن و کلیک بر روی دکمه "ورود" ، یه صفحه بعد منتقل خواهید شد.

03

۳- اطلاعات درخواست شده را به طور کامل و دقیق وارد نمایید. در صورتی که این اطلاعات از قبل در سایت موجود باشد، فیلد ها به صورت خودکار پر می شوند. در صورتی که اطلاعات وارد شده مورد تایید شما بود، کلید " ذخیره اطلاعات" را کلیک کنید.

04

۴-در صفحه بعد، گروه ثبت نامی خود و در صورت تمایل، موارد جانبی را انتخاب نموده و بر روی کلید "تایید و ادامه ثبت نام" کلیک نمایید

 

05-06

 

۵- در صفحه بعد، لیست انتخاب های شما به نمایش در خواهد آمد. در صورت تایید، به دو صورت آنلاین (به وسیله کارت بانکی با رمز دوم) و فیش بانکی می توانید مبلغ را پرداخت نمایید. برای پرداخت آنلاین بر کلید "ورود جهت پرداخت آنلاین"  کلیک نمایید. سپس به صفحه بانک منتقل خواهید شد.

07

 

و برای ثبت فیش بانکی از بعد از کلیک بر روی "ثبت فیش بانکی" ، اطلاعات فیش واریزی را وارد نموده و کلید "تایید نهایی ثبت نام" را کلیک نمایید

 

09

در صورت پرداخت آنلاین، از صفحه بانک به سایت ثبت نام باز خواهید گشت و رسید ثبت نام خود را مشاهده خواهید نمود. با کلیک بر روی دکمه "چاپ رسید" می توانید رسید ثبت نام خود را چاپ نمایید. حتما این رسید را در اولین روز مراجعه به محل کنگره، همراه داشته باشید.

 

13

در صورت ثبت اطلاعات فیش بانکی، اطلاعات پرداخت شما در انتظار تایید خواهد بود. در اینصورت صفحه زیر را مشاهده خواهید نمود.

 

10

بعد از تایید پرداخت شما توسط بانک ، نتیجه بوسیله پست الکترونیک و پیام کوتاه به اطلاع شما خواهد رسید. البته این فرآیند به چند روز زمان نیاز دارد.

شما می توانید با ورود کد ملی و شماره شناسنامه خود به صفحه تایید پرداخت خود وارد شوید. (صفحه بالا)

در صورتی که پرداخت شما تایید شده باشد، صفحه زیر را مشاهده خواهید نمود که با کلیک بر روی دکمه "دریافت رسید ثبت نام" می توانید رسید ثبت نام خود را دریافت نمایید.

 

12

همچنین در این صفحه با کلیک بر روی "چاپ فاکتور" می توانید از فاکتور ایجاد شده جهت ارائه به مراکز مورد نیاز استفاده نمایید.

 

 

iranathero.ir
درباره انجمن | اخبار | اعضاء | مقالات | انجمن و جوامع پزشکی | کنگره ها | تماس با ما
 

كليه حقوق مادي ومعنوي اين وب سايت متعلق به انجمن آترواسكلروز مي باشد.

انتشار اخبار سایت با ذکر منبع، بلامانع است.

 
راه اندازی، طراحی، اجرا ورود محتوا و بروزرسانی: متين تايم بهار 1393     Powered by: MatinTime (Development of Information) 2014